Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 17:43 Bu haber 365 kez okundu
 
Yol dubalarla ayrıldı, eskiye döndü
Otoban bağlantı yolu inşaatı nedeniyle şehir merkezinde değişen trafik güzergahlarına bir yenisi daha eklendi.
Gündem Haberi


 Eski Bolu Caddesi eskiden olduğu gibi çift yöne döndü, bu sabah konulan dubalarla Celal Kasapoğlu caddesinden çıkan araçlara sağa dönüş verildi.

 

 

Azmimilli mahallesinde yapımı devam eden otoban bağlantı yolu çalışmaları nedeniyle geçtiğimiz günlerde şehir merkezinde güzergah değişikliğine gidilmişti. Gazhanae caddesi trafiğe kapatılırken, terminal, mezarlık  ve Beyköy istikametine giden araçlar için itfaiye yanından Darıcı mahallesinden yön verilmişti.

Bu sabah itibariyle yeni bir uygulama daha başlatıldı. Eski Bolu Caddesi’ne Adil Seven İş Merkezi önündeki kavşaktan fisko kavşağı yönüne dubalar konularak yol çift yön haline getirildi.

Küçüksu köprüsünden gelerek Celal Kasapoğlu caddesinden şehir merkezine girmek isteyen araçlar için bu sabah zabıta ekipleri tarafından konulan dubalarla sağa dönüş verilerek, eskiden olduğu gibi cadde çift yöne döndürüldü.  

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Yol, dubalarla, ayrıldı,, eskiye, döndü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim okumaktan garaz, kendi özünü bilmektir…


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı